Middagfestival op 19 december gaat door!

100 bezoekers

Goed nieuws! Anthem zingt zondag 19 december om 15.00 uur een Festival of nine Lessons and Carols in de O.L.V.-Basiliek in Zwolle. De lezingen zijn in het Nederlands. Er is plek voor maximaal 100 bezoekers. Reserveren van een plaats is noodzakelijk en kan via concertzaken@anthem.nl.

Toegang en livestream

De toegang is zoals altijd gratis. Om de kosten te dekken, vragen we bezoekers wel om een vrijwilliger bijdrage na afloop. Richtlijn hiervoor is € 10,- per persoon.

Kun je er niet bij zijn? Dan kun je het Festival volgen via een livestream. De link naar de stream volgt later.

Normaal gesproken verzorgt Anthem twee Festivals in de Basiliek: om 16.oo uur met Nederlandse lezingen en om 20.00 uur met Engelse lezingen. Vanwege de coronamaatregelen zijn vieringen na 17.00 uur niet meer toegestaan. Daarom is er voor gekozen om de middagviering een uur te vervroegen.

Agenda

4 Oct 25 20:00

Jubileumconcert 10 jaar dirigent

Plantagekerk te Zwolle

11 Oct 25 20:00

Jubileumconcert 10 jaar dirigent

Bergkerk te Deventer

23 Nov 25 16:30

Evensong

in de Koningskerk

Foto vanaf het orgelbalkon van de OLV-basiliek. De kerkbanken zijn goed gevuld met belangstellenden in winterse kleding. Voorin de kerk voor het altaar staat Anthem in hun kenmerkende rood-witte toga's. Vlak voor hen vier koperblazers. Het koor van de kerk erachter is mooi kerstig gekleurd in goud en paars.
21 Dec 25 16:00

A Festival of Lessons and Carols

met lezingen in het Nederlands