Rabobank Clubkas Campagne van start en Anthem doet mee!

We vieren dit jaar ons 40-jarig jubileum. Eén van onze wensen is om in december het mooiste Festival of Lessons and Carols tot nu toe neer te zetten. En hoe tof zou het zijn als we hier muzikanten bij kunnen betrekken? Om deze wens uit te laten komen, doen we mee met de Rabobank Clubkas Campagne. 

Hoe werkt het?
Klanten van Rabobank IJsseldelta hebben een unieke code ontvangen waarmee ze kunnen stemmen op initiatieven van de Rabobank Clubkas Campagne. Iedere klant (vanaf 12 jaar en ouder) ontvangt vijf stemmen, waarvan maximaal twee stemmen op hetzelfde initiatief uitgebracht mogen worden. Van 15 maart t/m 1 april kun je stemmen op ons initiatief. Het idee is heel simpel: hoe meer stemmen, hoe meer er valt te verdienen voor ons koor!

Ben je klant van de Rabobank en draag je ons koor een warm hart toe, wil je dan op ons stemmen? Alvast hartelijk dank voor jullie steun!

Agenda

4 Oct 25 20:00

Jubileumconcert 10 jaar dirigent

Plantagekerk te Zwolle

11 Oct 25 20:00

Jubileumconcert 10 jaar dirigent

Bergkerk te Deventer

23 Nov 25 16:30

Evensong

in de Koningskerk

Foto vanaf het orgelbalkon van de OLV-basiliek. De kerkbanken zijn goed gevuld met belangstellenden in winterse kleding. Voorin de kerk voor het altaar staat Anthem in hun kenmerkende rood-witte toga's. Vlak voor hen vier koperblazers. Het koor van de kerk erachter is mooi kerstig gekleurd in goud en paars.
21 Dec 25 16:00

A Festival of Lessons and Carols

met lezingen in het Nederlands